Koszyk pusty

Warunki gwarancji

 

 1. Nasze produkty są objęte dwuletnią gwarancją.
 2. Gwarancja pokrywa wszystkie usterki związane z nieprawidłowym działaniem układów, wynikające z uszkodzenia komponentów składowych i/lub  defektów produkcyjnych.
 3. Usterki ujawnione w czasie gwarancji będą usunięte w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych, liczonych od dnia przyjęcia towaru do naprawy.
 4. Gwarancja nie obejmuje:
  • mechanicznych uszkodzeń produktów i ich części składowych, takich jak przełączniki, potencjometry, gałki, obudowy, gniazda sygnałowe oraz gniazda zasilania. W razie potrzeby możemy takie elementy wymienić za drobną opłatą,
  • uszkodzeń związanych z podłączeniem układu do nieodpowiedniego źródła zasilania, w szczególności zasilaczy z odwrotną polaryzacją i nieodpowiednim poziomem napięć (patrz niżej),
  • uszkodzeń wynikłych na skutek zalania, pożaru, uderzeń pioruna i innych klęsk żywiołowych,
  • normalnych zużyć związanych z eksploatacją,
  • urządzeń poddanych przeróbce, zmianom lub naprawie przez osoby nieupoważnione do tego przez producenta.
 5. Wadliwy towar należy odesłać do podmiotu od którego został on zakupiony.
 6. Koszty transportu pokrywane są przez klienta.
 7. Wszystkie komponenty są sprawdzane przed procesem produkcji. Efekty są testowane na etapie poprodukcyjnym i przed dostarczeniem do klienta. Zostały wykonane w solidny sposób, jednak nie możemy zagwarantować, że po upadku z 4 piętra lub rozjechaniu przez czołg T-72 będą działać poprawnie.
 8. Towar dostarczony do naprawy bez dowodu zakupu (paragon / faktura VAT), niekompletny bądź z uszkodzoną plombą gwarancyjną zostanie automatycznie odesłany do klienta z odmową naprawy.

 

Wszystkie efekty posiadają gniazda zasilania o polaryzacji - Plus (+) na zewnątrz, minus (-) w środku.
Efekty uszkodzone z powodu podłączenia zasilania o odwrotnej polaryzacji bądź zbyt wysokiego napięcia nie podlegają gwarancji.

 

 

Zwroty

 

Wszystkie towary zakupione poprzez stronę www.visarstompboxes.pl można zwrócić  w ciągu 14 dni od daty zakupu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odebranie towaru w nienaruszonym stanie, z oryginalnym opakowaniem oraz dowodem zakupu. Towar podlegający wymianie musi być w idealnym stanie mechanicznym, kosmetycznym oraz funkcjonalnym.

Po odebraniu towar podlegający zwrotowi zostanie dokładnie sprawdzony. W przypadku spełnienia powyższych kryteriów zwrócimy koszty, w wysokości wartości zakupionych przedmiotów, bez żadnych zastrzeżeń.